Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej


 

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 01.01.2021 r. DZIAŁA RÓWNIEŻ NOWA STRONA INTERNETOWA ŚLĄSKIEJ WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY OHP
POD ADRESEM:

https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/slaskie

 


 

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W KRĘGLACH

Mistrzostwa_ Śląska_ w_ kręglach.jpg

18 listopada Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach przy współudziale siemianowickiego Hufca Pracy po raz szósty zorganizowała Mistrzostwa Śląska w kręglach. Rozgrywki odbyły się w siemianowickiej kręgielni „Renoma”, które otworzyła komendant 12-1 HP w Siemianowicach Śląskich Monika Świerczyńska. 

Do udziału w zawodach zgłosiło się 14 trzyosobowych drużyn mieszanych, z których każda miała do rozegrania cztery rundy po dziesięć rzutów. Ostateczna klasyfikacja w kategorii drużynowej przedstawiła się następująco:12-20 HP Rybnik – 1184 punktów, 12-35 HP Sosnowiec – 1044 punktów, 12-1HP Siemianowice Śląskie – 1021 punktów. Podczas rozgrywek wyłonieni zostali również indywidualni Mistrzowie w kategorii chłopców i dziewcząt. W pierwszej z nich zwyciężył Sebastian Wilczek z Rybnika zdobywając 459 punktów, Paweł Hojoł ze skoczowskiego hufca uplasował się na drugiej pozycji uzyskując 458 punktów, natomiast Jakub Stanek z Sosnowca zdobył 406 punktów ( III miejsce). W kategorii dziewcząt zwyciężyła Klaudia Kuca z Rybnika zdobywając 411 punktów, kolejne miejsca zdobyły: Patrycja Kapek z Siemianowic Śląskich (354 pkt.)i Anna Brzozowska z Tychów (305 pkt.). Swoje umiejętności zaprezentowali również wychowawcy. Gościnnie wychowawców z Siemianowic Śląskich reprezentowała wolontariuszka EVS Marekhi Tughushi z Gruzji. Największą ilość punktów zdobyła wychowawczyni Izabela Wilk z Gliwic, drugie miejsce zdobył wychowawca z OSiW Dąbrowy Górniczej Marcin Musiał, a trzecie miejsce przypadło Danielowi Orlewskiemu z Żywca. Zwycięzcy poszczególnych kategorii na zakończenie Mistrzostw otrzymali nagrody rzeczowe, pamiątkowe dyplomy oraz puchary, które zostały wręczone przez Panią Komendant 12-1 HP Monikę Świerczyńską.

 

 

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info