Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

PROMOCJA MBP W „GASTRONOMIKU”

Promocja_MBP_w_gastronomiku.jpg18 listopada br. w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Gustawa Morcinka w Katowicach odbyły się dwa spotkania informacyjno-promocyjne prowadzone przez pośredniczkę pracy z katowickiego Młodzieżowego.

Adresatami spotkań byli uczniowie IV klas Technikum Gastronomicznego kształcący się w zawodach kelner i kucharz. Pośredniczka pracy omówiła możliwości, jakie daje korzystanie z bezpłatnych usług pośrednictwa pracy świadczonych przez Młodzieżowe Biuro Pracy w Katowicach oraz zaprezentowała oferty pracy pozostające aktualnie w dyspozycji biura. Uczestnikom udzielono, także informacji o tendencjach na lokalnym rynku pracy, zarówno pod kątem zatrudnienia jak i programów, projektów kierowanych do młodzieży. Młodzież szczególnie interesowała się ofertami pracy związanymi z gastronomią, a także pracą dodatkową popularną m.in. w okresie przedświątecznym w charakterze promotorów, hostess, pracowników inwentaryzacji i osób do wykładania towaru. Uczestnicy spotkań wypełnili ankiety rejestracyjne i otrzymali broszury informacyjno - promocyjne.

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info