Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej


 

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 01.01.2021 r. DZIAŁA RÓWNIEŻ NOWA STRONA INTERNETOWA ŚLĄSKIEJ WOJEWÓDZKIEJ KOMENDY OHP
POD ADRESEM:

https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/slaskie

 


 

POMYSŁ NA SIEBIE W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Pomysł _na_ siebie _w _OSiW_ Dąbrowa_Górnicza.jpg

17 listopada w ramach projektu EFS „Pomysł na siebie” w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Dąbrowie Górniczej odbyły się kolejne zajęcia ze wsparcia psychologicznego z dziesięcioosobową grupą młodzieży.

Zajęcia obejmowały tematykę dotyczącą uzależnień, mediacji, jak również poprawnej komunikacji. Wykwalifikowany specjalista w dziedzinie psychologii, pani Patrycja Kloza, zaprezentowała uczestnikom techniki mediacji oraz film związany z komunikacją werbalną i niewerbalną. W ramach kontynuacji zajęć na kolejnych warsztatach młodzież będzie skupiać się przede wszystkim na zagadnieniach dotyczących prawidłowego podejmowania życiowych decyzji, oraz na kwestiach związanych  z asertywnością, niezwykle ważną przy dokonywaniu wyboru zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Projekt „Pomysł na siebie” w ramach „Gwarancji dla młodzieży” jest współfinansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Beneficjenci projektu to młodzież w grupie wiekowej 16 -17 lat, dla której efektem wsparcia będzie zdobycie kwalifikacji zawodowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info