Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

SEMINARIUM W GLIWICACH

se_gl.jpg

19 stycznia w Gliwicach odbyło się seminarium pt. „Stres w pracy doradcy zawodowego – jak sobie z nim radzić” dla doradców zawodowych oraz pedagogów szkolnych, zorganizowane przez Punkty Pośrednictwa Pracy z Gliwic, Zabrza i Pyskowic.

Szkolenie prowadziły doradczynie zawodowe z MCIZ w Dąbrowie Górniczej Jowita Waluda i Olga Soból. Na wstępie pośredniczki pracy z Punktów Pośrednictwa Pracy dokonały prezentacji działalności PPP, przedstawiły główne cele i zamierzenia oraz przekazały informacje o prowadzonych usługach i organizowanych przedsięwzięciach dla osób poszukujących pracy.

Uczestnicy seminarium w trakcie szkolenia dowiedzieli się czym jest stres, w jaki sposób się objawia, co jest jego powodem oraz jak sobie z nim radzić. Aby uatrakcyjnić spotkanie przygotowano różnorodne gry i ćwiczenia mające na celu poznanie siebie, swojej pracy oraz wpływu stresu na życie prywatne i zawodowe.

Spotkanie miało na celu nie tylko przeprowadzenie wartościowego szkolenia, ale również było okazją do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, a także zasygnalizowania problemów z jakimi borykają się na co dzień doradcy zawodowi z Gliwic i Zabrza.

Na koniec wszystkim uczestnikom rozdano dyplomy potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info