Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

PRACOWNIK PRODUKCJI POSZUKIWANY

{mosimage}

14 kwietnia Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Cieszynie zorganizował giełdę pracy dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w charakterze pracownika produkcji.

W ramach giełdy, odbywającej się w siedzibie jednostki OHP, pracodawca proponował zatrudnienie kilkunastu osób na stanowiskach produkcyjnych w firmie Seoyon E-Hwa Automotive Poland w Bażanowicach, zajmującej się wytwarzaniem części samochodowych.

Pierwsza część spotkania obejmowała promocję działalności PPP Cieszyn oraz wystąpienie przedstawicielki Agencji Pracy Tymczasowej „People”, w ramach którego szczegółowo przedstawiła ofertę pracy. Kryteria naboru stawiane kandydatom to m.in. wykształcenie zawodowe, motywacja do działania, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym. Giełda pracy pozwoliła osobom poszukującym pracy na zapoznanie się ze specyfiką firmy, zasadami współpracy i oferowanymi warunkami zatrudnienia.

W drugiej części spotkania osoby zainteresowane podjęciem pracy w branży automotive miały szansę na odbycie rozmowy indywidualnej z przedstawicielką firmy „People”. Takie konsultacje dały możliwość zaprezentowania swojej kandydatury. Po rozmowach kwalifikacyjnych wybrani kandydaci otrzymali informację o pozytywnym przejściu procesu rekrutacji, a tym samym o możliwości podjęcia zatrudnienia.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info