Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

PYSKOWICKA WIOSNA KULTURALNA

{mosimage}

13  kwietnia pyskowicki  Hufiec Pracy w miejscowym Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu zorganizował Rejonowe Prezentacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP „Wiosna Kulturalna 2016”.

Uroczystego rozpoczęcia przedsięwzięcia dokonała Komendantka pyskowickiego Hufca Pracy Bogumiła Kwaśniewska. Do tegorocznych eliminacji rejonowych po raz pierwszy przystąpiły cztery jednostki z Gliwic, Rybnika i Siemianowic Śląskich oraz Pyskowic. Występy artystyczne młodzieży w kategorii wokalnej i kabaretowej oceniało jury w składzie Sylwia Lenek oraz Aldona Bernaś.

Do etapu wojewódzkiego jurorzy zakwalifikowali w kategorii piosenka: Wiktorię Jęczek i Marcelina Paks z Siemianowic Śląskich,  Danutę Piecowską i Grzegorza Królikowskiego z Rybnika, Weronikę Czempik, Marzenę Maciążek, Kamila Chojeckiego i Grzegorz Brummer z Pyskowic oraz Dominika Tomanka z Siemianowic Śląskich. W kategorii kabaretowej zaprezentują się: Krzysztof Kubik, Sebastian Stelmaszczyk i Daniel Koczorek z Gliwic, Przemysław Duda, Sonia Szuła i Justyna Dyderska z Rybnika oraz Jesika Grabara, Oliwia Stelmaska, Daniel Polczyk, Dawid Furman, Oliwia Zonnabend i Elżbieta Joszko z Siemianowic Śląskich.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info