Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

SZKOLNY KIERMASZ PRACY

{mosimage}

Punkt Pośrednictwa Pracy w Gliwicach zorganizował 14 kwietnia szkolny kiermasz ofert pracy, który odbył się Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5, przy ul. Sikornik 34 w Gliwicach. Do udziału zaproszono również PPP z Pyskowic.

W trakcie przedsięwzięcia młodzież miała okazję zapoznać się z nowymi aktualnymi ofertami pracy jakie przygotowały dla nich PPP. Uczniowie mogli skorzystać z takich ofert pracy krótkoterminowej jak: kolporter ulotek, pracownik produkcji, pracownik magazynu, tajemniczy klient, pracownik hali, kasjer sprzedawca, inwentaryzacja. Zainteresowani otrzymali ulotki promujące działalność jednostek Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Pośredniczki pracy z Gliwic i z Pyskowic udzielały szczegółowych informacji dotyczących lokalnego rynku pracy, zasad korzystania z usług pośrednictwa pracy oraz pomagały w wypełnianiu ankiety poszukującego pracy, co jest koniecznym warunkiem do zarejestrowania. Dzięki uczestnictwu Punktu Pośrednictwa Pracy z Pyskowic młodzież miała dostęp do większej ilości ofert pracy.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info