Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

SEMINARIUM W GLIWICACH

{mosimage}

21 kwietnia Punkty Pośrednictwa Pracy z Gliwic, Zabrza i Pyskowic uczestniczyły w seminarium pt. „Mity i legendy na temat rekrutacji”, które odbyło się w gliwickim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1. Organizatorem był zespół szkolnych doradców zawodowych miasta Gliwice.

Seminarium prowadziła pani Ewa Stellmach, która poruszyła tematykę rekrutacji, opowiedziała jak powinno wyglądać CV oraz list motywacyjny i jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej. Omówiła różnice rekrutacji prowadzonej w małej i dużej firmie oraz mity dotyczące naboru pracowników, wytłumaczyła również czym jest Assessment Center oraz Fris – polskie narzędzie, dzięki któremu możemy poznać style myślenia.

Tematyka seminarium była bardzo przydatna, ponieważ co chwilę na rynek pracy wchodzą nowe zasady rekrutacji i wypełniania dokumentów aplikacyjnych. Dzięki zdobytej wiedzy pośredniczki pracy, mogą przekazywać aktualne informacje osobom poszukującym pracy, które korzystają z usług PPP.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info