Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

WODZISŁAW ŚLĄSKI: TARGI EDUKACJI

{mosimage}

21 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim odbyły się XIV Powiatowe Targi Edukacji. Organizatorem przedsięwzięcia była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wodzisławiu Śląskim. Honorowy patronat nad Targami objął Starosta Wodzisławski pan Ireneusz Serwotka.

W trakcie Targów swoją ofertę zaprezentowały wodzisławskie jednostki Ochotniczych Hufców Pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Pszowie, Punkty Pośrednictwa Pracy OHP w Wodzisławiu Śląskim i Radlinie oraz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim. Uczestnikami przedsięwzięcia byli uczniowie trzecich klas wodzisławskich gimnazjów, którzy stoją przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej oraz osoby zainteresowane ofertą edukacyjną i kursową. Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania tematyki usług doradczych, ofert pracy i kursów zawodowych. W Targach swoją ofertę prezentowały szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu wodzisławskiego, pracodawcy prowadzący praktyczną naukę zawodu, Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego, Powiatowy Urząd Pracy, Szkolny Ośrodek Kariery z Wodzisławia Śląskiego.
W przedsięwzięciu wzięło udział około 1300 uczniów z powiatu wodzisławskiego  oraz uczniowie z gimnazjów w Świerklanach i Chałupkach.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info