Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

GIEŁDA PRACY W CIESZYNIE

{mosimage}W ramach wieloletniej współpracy Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Cieszynie z Agencją Pracy Tymczasowej „People”, 25 kwietnia zorganizowano kolejną wspólną giełdę pracy.

W trakcie giełdy promowano działalność jednostki PPP Cieszyn, a także informowano o możliwości udziału w kursach zawodowych organizowanych przez OSZ Cieszyn. Osoby biorące udział w spotkaniu wypełniły ankiety poszukujących pracy, zgłaszając tym samym chęć  uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym firmy „People”.

W czasie spotkania pracodawca oferował zatrudnienie na stanowiskach produkcyjnych w branży automotive. Konsultantka HR firmy „People” Agata Słupczyńska przedstawiła ofertę pracy wraz z wymaganiami oraz systemem wynagradzania. Osoby zgromadzone na spotkaniu miały okazję poznać zasady i warunki współpracy. Kandydaci zainteresowani podjęciem zatrudnienia odbyli indywidualne rozmowy z przedstawicielką firmy. Pozytywny wynik spotkania stał się dla uczestników giełdy szansą na podjęcie pracy.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info