Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

POWIATOWY KONKURS FRYZJERSKI

{mosimage}

Uczestniczka Hufca Pracy w Pszczynie Agata Bończak wzięła udział w IV Powiatowym Konkursie Fryzjerskim Szkół Gimnazjalnych.

Tematem przewodnim konkursu były fryzury wieczorowe. Podczas konkursu odbyły się prezentacje pokazów uczesań fryzjerów – stylistów  z Puchałka Hair Design Academy oraz uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie kształcących się w zawodzie fryzjer. Prezentowane stylizacje oceniało profesjonalne jury w składzie:  Magdalena Grabowska- Romanko reprezentująca Salon „Diva”, Jolanta Puchałka reprezentująca Puchałka  Hair Design Academy oraz instruktor praktycznej nauki zawodu fryzjer w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie Monika Paszek. Tworząc swoje stylizacje uczestniczki wykazały się  nie tylko kreatywnością i kunsztem fryzjerskim, ale także dbałością o całościowy wizerunek swoich modelek. Udział w konkursie był okazją do sprawdzenia swoich umiejętności przed zbliżającym się egzaminem sprawdzającym.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info