Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

BIELSKO-BIAŁA: ROZSTRZYGNIECIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

{mosimage}

5 maja w Hufcu Pracy w Bielsku-Białej dokonano oceny prac plastycznych uczestników OHP oraz młodzieży z lokalnego środowiska złożonych na konkurs „Święty Jan Paweł II orędownik miłosierdzia, inicjator Światowych Dni Młodzieży”.

Celem konkursu jest przybliżenie idei Światowych Dni Młodzieży oraz przygotowanie do międzynarodowego spotkania młodzieży w Krakowie, skłonienie młodych ludzi do pogłębienia i manifestacji swojej wiary, poszukiwania i odkrywania własnej drogi życiowej, a także przypominanie i odkrywanie na nowo nauczania Świętego Jana Pawła II oraz kształtowanie właściwych postaw i „wyobraźni miłosierdzia”.

Komisja konkursowa w składzie Aneta Polańska, Weronika Leksa i Jadwiga Wydra przyznała pierwsze miejsce – Piotrowi Wierzbińskiemu, drugie Gabrieli Lalik, a trzecie – Michałowi Blachurze.  Wyróżnione prace zostaną wysłane do Wadowic na międzynarodową edycję XVI Konkursu Papieskiego.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info