Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

PRACA W CZECHACH Z EURES

{mosimage}

5 i 6 maja w Katowicach odbyły się spotkania rekrutacyjne z pracodawcą poszukującym kandydatów do pracy na terenie Republiki Czeskiej.

Doradca i asystent EURES Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP omówili z uczestnikami giełdy pracy praktyczne zagadnienia dotyczące pośrednictwa pracy w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia. Ponadto poszukujący pracy zostali poinformowani o funkcjonowaniu portalu EURES administrowanego przez Komisję Europejską. Kadra EURES zachęcała również do odwiedzenia i polubienia profilu EURES OHP na Facebooku.

Słuchaczom zostały rozdane materiały informacyjne o działalności EURES w Śląskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP wraz z danymi kontaktowymi do kadry koordynującej.

Następnie przedstawiciel firmy szczegółowo omówił warunki pracy oraz wynagrodzenia, po czym przeprowadził testy manualne. Osoby, które spełniły określone wymagania i zdecydowały się na podjęcie zatrudnienia, zgłosiły swoją kandydaturę i uzgodniły z pracodawcą dalszą formę kontaktu.

Pracodawca poszukiwał osób z bardzo dobrą kondycją fizyczną, zręcznych manualnie, dokładnych, odpornych na stres oraz chcących pracować w regularnym systemie dwuzmianowym.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info