Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

BIELSKO –BIAŁA: ZAWODY W WĘDKARSTWIE SPŁAWIKOWYM

{mosimage}

9 maja na zbiorniku wodnym „Karaś” w Komorowicach odbyły się hufcowe Wiosenne Zawody w Wędkarstwie Spławikowym.

Tego dnia, przy pięknej słonecznej pogodzie, ponad dwudziestoosobowa grupa miłośników wędkarstwa z bielskiego Hufca Pracy przystąpiła do rywalizacji, by wyłonić reprezentantów do Wojewódzkich Mistrzostw OHP w Wędkarstwie Spławikowym.

Uczestnicy zmagali się między sobą o tytuł „łowcy okazów” i najlepszego wędkarza. Pomimo komfortowych warunków dla samych wędkarzy, tego dnia ryb było „jak na lekarstwo”. Tylko dwóm szczęśliwcom udało się złowić piękne okazy, które stały się ich przepustką do przejścia w miejskich eliminacjach. Najlepszym wędkarzem okazał się Artur Mosz, którego siatka nie dość, że zapełniła się najbardziej - wykazując najwięcej kilogramów złowionej ryby, to jeszcze największa ryba uhonorowała go tytułem „Łowcy Okazów”. Drugie miejsce zajął Dariusz Jopek. Artur i Darek reprezentować będą bielski hufiec w zawodach wojewódzkich. Cenne nagrody, ufundowane przez Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej, zwycięzcom wręczył prezes PZW „Karaś” Władysław Zuziak.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info