Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

POŚREDNIK PRACY W OSZ CIESZYN

{mosimage}

12 maja przedstawicielka Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Cieszynie przeprowadziła spotkanie z beneficjentami miejscowego Ośrodka Szkolenia Zawodowego.

W spotkaniu uczestniczyły osoby zainteresowane udziałem w kursach zawodowych magazyniera z obsługą wózków jezdniowych, fakturzysty oraz spawacza metodą MAG. Zajęcia miały na celu zbadanie możliwości zawodowych uczestników kursów oraz przybliżenie im działalności jednostki Punkt Pośrednictwa Pracy w Cieszynie, który uzupełnia działania OSZ w zakresie pośrednictwa pracy. Krótko omówiono obecną sytuację na rynku pracy oraz wskazano zawody deficytowe i nadwyżkowe na terenie powiatu cieszyńskiego. Przeprowadzono również indywidualne konsultacje z beneficjentami w celu lepszego poznania ich kwalifikacji i predyspozycji zawodowych. Młodzież uczestnicząca w szkoleniu wypełniła ankiety osób poszukujących pracy i zadeklarowała chęć poszukiwania zatrudnienia po zakończonym szkoleniu.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info