Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

GIEŁDA PRACY W JASTRZĘBIU – ZDROJU

{mosimage}12 maja Agnieszka Fojcik pośredniczka pracy Punktu Pośrednictwa Pracy w Jastrzębiu – Zdroju zorganizowała giełdę pracy w siedzibie jednostki.

Pracodawca oferował pracę w charakterze pracownika produkcji, operatora linii montażowej, operatora wózka widłowego, specjalisty ds. rekrutacji. Podczas giełdy zostały przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne, dzięki którym pracodawca mógł bliżej poznać potencjalnych pracowników, a bezrobotni mieli okazję zapoznać się z ofertą pracy. Wymagania pracodawcy to dyspozycyjność do pracy od zaraz oraz chęci do pracy. Ze swojej strony pracodawca oferował umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz zwrot kosztów dojazdu. 

W spotkaniu uczestniczyło dwadzieścia sześć osób poszukujących zatrudnienia. Pośredniczka pracy poinformowała o możliwościach kolejnego udziału w giełdach i targach pracy organizowanych przez OHP, co daje okazję do bezpośredniego kontaktu pracodawcy z kandydatami.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info