Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

PSZÓW: INDYWIDUALNE PORADY ZAWODOWE

b_180_135_16777215_00_images_stories_ipz_pszow.jpgW Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Pszowie rozpoczęły się spotkania indywidualne z uczestnikami projektu „Obudź swój potencjał- EFS”.

Celem indywidualnych porad zawodowych jest opracowanie Indywidualnego Planu Działania dla każdego beneficjenta, który uwzględnia szczegółową ścieżkę wsparcia przewidzianą w projekcie.

W trakcie spotkania uczestnicy uzupełniają Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych, który ma pomóc w określeniu obszarów zainteresowań zawodowych i tym samym ułatwić dobór form wsparcia do indywidualnych potrzeb i możliwości beneficjenta. Indywidualne porady zawodowe są pierwszą formą wsparcia przewidzianą w projekcie. Kolejną jest grupowe doradztwo zawodowe, a następnie spotkania z psychologiem, kurs językowy, kurs zawodowy, kurs prawa jazdy kat. B, spotkania z wizażystą oraz staż zawodowy. Indywidualne porady z beneficjentami projektu są realizowane przez Agnieszkę Oślizło-Miler, doradczynię zawodową z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Pszowie. Głównym celem projektu „Obudź swój potencjał –EFS” jest poprawa sytuacji osób młodych, w wieku 18-24 lata, na rynku pracy poprzez zwiększenie ich aktywności zawodowej i społecznej. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info