Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

PROMOCJA MBP W KATOWICACH

PROMOCJA_MBP_W_KATOWICACH.jpg11 grudnia 2014r. w Zespole Szkół Poligraficzno- Mechanicznych im. Armii Krajowej w Katowicach, pośredniczka pracy przeprowadziła spotkania informacyjne na temat działalności Młodzieżowego Biura Pracy i sytuacji panującej na lokalnym rynku pracy.

Odbiorcami byli uczniowie ostatnich klas Technikum o profilach: poligraficznym, poligraficzno-mechanicznym i informatycznym.Pośredniczka Anna Bednarska – Stachoń poinformowała o możliwościach korzystania z bezpłatnych usług oferowanych przez MBP w zakresie pośrednictwa pracy. Omówiła aktualne oferty pracy, a także tendencje na rynku pracy i zapotrzebowanie lokalnych pracodawców. Dodatkowo udzielono informacji na temat uzyskania pomocy w zakresie doradztwa zawodowego, staży i kursów oraz o wszystkich zaplanowanych przedsięwzięciach organizowanych przez jednostki katowickiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w pierwszych miesiącach 2015 roku, tj.: giełdach i targach pracy, dniach otwartych. Kluczowym elementem spotkanie była prezentacja złożeń realizowanego przez CEiPM projektu „Równi na rynku”, w ramach unijnej Inicjatywy „Gwarancje dla Młodzieży”. Na koniec osoby zainteresowane rejestracją w Młodzieżowym Biurze Pracy wypełniły ankiety rejestracyjne, a wszyscy otrzymali ulotki promocyjne.

b_180_135_16777215_00_images_stories_gdm_ohp.jpg

 

 

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info