Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

OSTATNIE METRY NA TRASIE PROJEKTU

 alt=

Beneficjenci projektu „Obudź swój potencjał – EFS” wodzisławskiej grupy z Ośrodka Szkolenia Zawodowego zakończyli staże zawodowe, a tym samym udział w projekcie. Dziewięcioosobowa grupa odbywała staż zgodnie z kierunkiem kursu zawodowego na stanowiskach: pracownika biurowego, pracownika administracyjno – biurowego, referenta, czy sekretarki w różnych instytucjach na terenie powiatu wodzisławskiego i rybnickiego, jedna osoba odbywała staż jako pomoc kuchenna na stołówce Politechniki Śląskiej w Rybniku.

Uczestnicy projektu przebyli długą drogę, ale zadania, w jakich uczestniczyli warte były ich ciężkiej pracy, ich efekty będą owocowały w przyszłości. Podczas stażu beneficjenci realizowali różne zadania, które miały na celu poprawić ich sytuację na rynku pracy oraz pomóc w poszukiwaniu i znalezieniu pracy. Wszyscy uczestnicy brali udział w spotkaniach z: doradcą zawodowym pośrednikiem pracy, psychologiem, kursie zawodowym i metamorfozach. Siedem osób z grupy brało udział w dodatkowym kursie języka czeskiego, a dwie osoby z grupy wzięły udział w kursie prawa jazdy kategorii B. Staż zawodowy kończył udział w projekcie.

Autor tekstu: Joanna Żedzicka, Specjalista ds. rozwoju zawodowego

Autor zdjęć: Joanna Żedzicka, Specjalista ds. rozwoju zawodowego

Data publikacji: 07.04.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info