Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

POTENCJAŁ LUDZKI PROSTO Z BESKIDÓW

 alt=

26 kwietnia w Żywcu odbyła się gala podsumowująca projekt „Obudź swój potencjał – EFS” dla uczestników z terenu Bielska-Białej, Węgierskiej Górki, Jeleśni oraz Cieszyna.

Koordynatorki lokalne projektu, Iwona Rzepiennik i Maria Stachowiak, wraz z dyrektorką CEiPM Bielsko-Biała, Agnieszką Rusin, oraz opiekunką grupy, Agnieszką Pyclik, złożyły uczestnikom podziękowania za zaangażowanie i dobrą współpracę. Przedstawiciele grup otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w projekcie oraz drobne upominki. W wydarzeniu brali udział także doradcy zawodowi oraz pośrednicy pracy prowadzący w jego ramach zajęcia. Na gali podsumowującej projekt pojawiły się również lokalne media. Tuż po części oficjalnej odbyło się spotkanie uczestników z opiekunami grup, w trakcie którego uczestnicy przedstawiali swoje opinie o projekcie oraz mówili o swoich planach na najbliższą przyszłość. Uroczysta gala zbiegła się z organizowanymi w tym dniu Targami Pracy, dzięki czemu uczestnicy poszukujący zatrudnienia mogli od razu spotkać się z pracodawcami i złożyć swoje aplikacje na wybrane stanowiska.

Autor tekstu: Iwona Rzepiennik - pośrednik pracy w PPP Cieszyn

Autor zdjęć: Magdalena Patas - pośrednik pracy w MCK Skoczów

Data publikacji: 09.05.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info