Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

JESZCZE JEDEN FINAŁ, JESZCZE JEDNA GALA...

 alt=

11 maja swój finał - w postaci uroczystej gali - miał projekt pod nazwą „Obudź swój potencjał - EFS”, realizowany przez Młodzieżowe Centra Kariery z Radzionkowa i Katowic.

Trwający rok projekt był szansą na dokonanie zmiany w dotychczasowym życiu zawodowym beneficjentów. W obu jednostkach katowickiego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży wzięło udział 40 uczestników, pod opieką doradców zawodowych: Elżbiety Marcinkowskiej i Edyty Monasterskiej. Wszystkie działania projektowe miały swoją finalizacją podczas zakończenia, w trakcie którego rozdano dokumenty poświadczające ukończenie projektu i jego przebieg. W tym dniu mieli okazję spotkać się ponownie odbiorcy projektu, ich opiekunowie oraz liczne grono pracodawców realizujących staże zawodowe, a taże specjaliści prowadzący kursy zawodowe. Uroczystego otwarcia gali dokonała dyrektor CEiPM w Katowicach, Halina Koprowska, która - wraz z opiekunami i koordynatorem lokalnym, Barbarą Cygan - wręczały certyfikaty. Dopełnieniem były wystąpienia uczestników, którzy dzielili się spostrzeżeniami na temat szans i możliwości, jakie otrzymali dzięki udziałowi w projekcie.

Autor tekstu: Edyta Monasterska - doradca zawodowy MCK w Radzionkowie

Autor zdjęć: Małgorzata Kiełek- doradca zawodowy MCK w Katowicach

Data publikacji: 16.05.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info