Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

UWAGA PRACODAWCY ! 

WAŻNE INFORMACJE  DOTYCZĄCE REFUNDACJI:


 POBIERZ


 

Z WIZYTĄ U STAŻYSTÓW

 alt=

Beneficjentki projektu „Akcja Aktywizacja - EFS” z Żywca realizują kolejny etap projektu. Uczestniczki rozpoczęły staże zawodowe u pracodawców w zawodzie kosmetyczki.

18 maja opiekun grupy odwiedził stażystki w miejscu ich praktyk, czyli w salonie kosmetycznym w Milówce. Dwie uczestniczki projektu zdobywają tamże kompetencje zawodowe zgodnie z kierunkiem kursu zawodowego. Do ich obowiązków należy między innymi wykonywanie maseczek kosmetycznych, henny rzęs i brwi, paznokci żelowych oraz manicure klasycznego i hybrydowego. Ponadto stażystki wykonują także zabiegi mikrodermabrazji, pilingi kawitacyjne oraz różnego rodzaju makijaże. Każda z uczestniczek odbywających staż ma swojego opiekuna i może skorzystać z jego wsparcia i rad. Opiekunowie stażystek z dużym zaangażowaniem czuwają nad prawidłowym przebiegiem stażu. W trakcie rozmowy z pracodawcą i młodzieżą odbywającą staże dało się odczuć obustronne zadowolenie z rzetelnie wykonywanej pracy. Nasze stażystki podkreślają, że zdobyta wiedza i umiejętności z całą pewnością zwiększą ich szanse na zdobycie zatrudnienia i usamodzielnienie się. Kolejnymi formami wsparcia dla naszych uczestniczek projektu będą zajęcia z kreowania wizerunku i kurs komputerowy ECDL.

Data publikacji: 22.05.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info