Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

TOP MODEL W JAWORZNIE

Dobroczynnego wpływu aktywności fizycznej dziecka na jego zdrowie i samopoczucie nie sposób przecenić, dlatego pożegnanie wakacji w jaworznickim hufcu połączone z profesjonalną sesją fotograficzną zorganizowaliśmy na świeżym powietrzu w pobliskim lesie.

Jak co roku naszymi gośćmi byli wychowankowie Ośrodka Interwencji Kryzysowej, uczestnicy oraz absolwenci hufca. W przygotowania oraz organizacje zostali zaangażowani wszyscy obecni, tak aby każdy mógł zrealizować własny pomysł na zabawę. Po części rekreacyjnej rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja. Strasząca miotłą Baba Jaga, toczenie opony, przeciąganie liny, rzuty piłką do celu, pajęczyna przyjaźni dostarczyły wszystkim dużo dobrej zabawy, a jednocześnie wykorzystując naturalne upodobanie dzieci do rywalizacji dały okazję do aktywności ruchowej zaspokajając spontaniczną potrzebę śmiechu i radości mającą korzystny wpływ na wszechstronny rozwój organizmu młodego człowieka. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na sesję fotograficzną i każdy uczestnik zabawy na wybranym przez siebie tle i w pięknej aranżacji przygotowanej przez wychowawcę wziął w niej udział. Na zakończenie zwycięzcom poszczególnych konkurencji wręczono nagrody, a każdy biorący udział w zabawie dostał dyplom i drobny upominek.

Autor tekstu: Jolanta Kozłowska - st. wychowawca

Autor zdjęć: Natalia Junkiert - wychowawca

Data publikacji: 31.08.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info