Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

KURS ZAWODOWY W MYSZKOWIE

KURS_ZAWODOWY_W_MYSZKOWIE.JPG

W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Myszkowie w ramach projektu „Równi na rynku pracy" (Gwarancje dla Młodzieży) rozpoczęło się szkolenie w zawodzie pracownika administracyjno-biurowego.

Kursy zawodowe to kolejna forma wsparcia realizowana w ramach unijnego projektu. Cykl zajęć rozpoczętych 24 lutego br. potrwa do marca br. i będzie obejmował 150 godzin dydaktycznych. Młodzież zdobywa nową wiedzę i umiejętności z zakresu prawa administracyjnego, organizacji i zarządzania pracą biurową, przepływu informacji oraz efektywnej komunikacji. Poruszane będą również zagadnienia związane z obsługą urządzeń biurowych i komputerowych, etyka zawodu. Po każdym module przewidziany jest egzamin weryfikujący zdobytą wiedzę. Osoby objęte wsparciem, po zakończeniu kursu, uzyskają stosowne zaświadczenia i certyfikaty potwierdzające nabycie nowych kwalifikacji. Beneficjenci, którzy ukończą szkolenie i otrzymają certyfikat, rozpoczną sześciomiesięczne płatne staże dające im możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

b_180_135_16777215_00_images_stories_gdm_ohp.jpg

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info