Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

MYSZKÓW: SZKOLĄ SPRZEDAWCÓW

MYSZKOW_SZKOLA_SPRZEDAWCOW.JPG

Beneficjenci projektu „Równi na rynku pracy" (Gwarancje dla młodzieży) z Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Myszkowie rozpoczęli udział w kursie zawodowym sprzedawcy magazyniera z obsługą wózka widłowego.

Program trwającego od 23 lutego szkolenia obejmuje m.in.: wiedzę o przepisach prawnych związanych z zawodem sprzedawcy-magazyniera, gospodarkę magazynową, dokumentację handlową i magazynową. Uczestnicy zdobędą również niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie obsługi kasy fiskalnej. Kolejny moduł szkoleniowy stanowić będzie budowa i obsługa wózka widłowego. Po części teoretycznej młodzież przejdzie do części praktycznej - nauki jazdy i manewrowania wózkami. Kurs zakończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym na operatora wózka widłowego. Beneficjenci, którzy ukończą szkolenie zawodowe z wynikiem pozytywnym, rozpoczną sześciomiesięczne staże zawodowe w lokalnych zakładach pracy.

b_180_135_16777215_00_images_stories_gdm_ohp.jpg

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info