Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

SOSNOWIECKA MŁODZIEŻ NA TARGACH PRACY

sosnowiecka_młodziez.JPG

26 stycznia młodzież sosnowieckiego hufca pracy uczestniczyła w Targach Pracy zorganizowanych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Przedsięwzięcie, które adresowane było do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, uczelni wyższych, a także osób poszukujących pracy, zorganizowano pod honorowym patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Kuratorium Oświaty w Katowicach, Urzędu Miasta Dąbrowy Górniczej oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Młodzież sosnowieckiego hufca, poza możliwością złożenia dokumentów aplikacyjnych, miała także okazję do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą oraz zapoznania się z kryteriami naboru u konkretnych pracodawców. Wzięła również udział w warsztatach zorganizowanych przez dąbrowskie Mobilne Centrum Informacji Zawodowej. Podczas zajęć uczestnicy zapoznani zostali m.in. z aktualną sytuacją na rynku pracy, metodami poszukiwania zatrudnienia oraz zagadnieniami z zakresu komunikacji interpersonalnej.

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info