Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

FRYZJER W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

Fryzjer_Wodzisławiu.JPG

W lutym rozpoczął się kurs w zawodzie fryzjera dla uczestników projektu „Równi na rynku pracy”, realizowanego na terenie Wodzisławia Śląskiego.

W kursie uczestniczy sześć beneficjentek, które zgodnie z harmonogramem zajęć będą brać udział w 150 godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych. Podczas kursu uczestniczki uzyskają informacje na temat technik strzyżenia, koloryzacji oraz metod stylizacji fryzur. Spotkania przewidziane w ramach kursu mają przede wszystkim przygotować beneficjentki do pracy w salonie fryzjerskim. Pani Anna Paszylka, prowadząca kurs dużą uwagę przywiązuje do jakości zajęć praktycznych . Dzięki temu beneficjentki będą mieć możliwość nie tylko zapoznania się ze specyfiką pracy w tej branży, ale także przećwiczenia wybranych technik i metod koloryzacji i stylizacji zgodnie z najnowszymi trendami. Zajęcia praktyczne w ramach kursu odbywają się w wodzisławskim salonie fryzjerskim „PRESTIGE”.

b_180_135_16777215_00_images_stories_gdm_ohp.jpg

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info