Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

OBJAZDOWY JARMARK OFERT PRACY W JEJKOWICACH

OBJAZDOWY_JARMARK.jpg

27 lutego Punkty Pośrednictwa Pracy OHP w Rybniku i Radlinie wzięły udział w Objazdowym Jarmarku Ofert Pracy, który miał miejsce w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Jejkowicach. Głównym organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku.

Do udziału zaproszono także firmę Eko Okna z Pietrowic Wielkich, agencje zatrudnienia COVEBO z Raciborza oraz ComfortMedical24 z Żor i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości z Rybnika. Jarmark odwiedziły osoby z terenu miasta Rybnika i gminy Jejkowice. Wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z ofert pracy stałej, ofert pracy krótkoterminowej, ofert pracy za granicą, a także informacji na temat zakładania własnej działalności gospodarczej i możliwości podniesienia swoich kwalifikacji.  W ramach przedsięwzięcia pośredniczki pracy z jednostek OHP przeprowadziły spotkania informacyjne dla uczniów trzecich klas szkoły, w której odbywał się Jarmark. Uczniom przekazano informacje na temat działalności jednostek oraz możliwości podjęcia pracy sezonowej w czasie wolnym od nauki.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info