Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

KIERMASZ PRACY W TARNOWSKICH GÓRACH

Dnia 9 stycznia w siedzibie Punktu Pośrednictwa Pracy w Tarnowskich Górach odbyło się wydarzenie zorganizowane przez pośredniczkę tego biura wraz z p. Miłosławą Moździoch reprezentantką Śląskiego Centrum Perspektyw. Celem tego przedsięwzięcia było pokazanie możliwości rozwoju na rynku zawodowym jak i edukacyjnym dla osób poszukujących pracy stałej ale również tej krótkoterminowej.

Podczas kiermaszu uczestnicy mieli możliwość skorzystać z wielu ofert jakie proponowali wystawcy a mianowicie oferty pracy stałej , krótkoterminowej oraz projekt „Od szkolenie do zatrudnienia” – skierowany do osób młodych 18-24 nie uczących się dziennie i nie pracujących reprezentowały pośredniczki pracy OHP z PPP Tarnowskie Góry oraz MCK Radzionków, oferty bezpłatnych kursów zawodowych 30+ oferowały panie z Profesji – Śląskie Centrum Perspektyw, oferty pracy zagranicznej reprezentowała firma Promedica24 z Gliwic oraz można było również porozmawiać z reprezentantem p. Kamilem Przybylskim Szkoły dla dorosłych „Żak” i zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Na wydarzeniu była również obecna p. Katarzyna Cichoń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych , która udzielała informacji uczestnikom odnośnie prowadzenia własnej działalności itp. Wszyscy uczestnicy zostali poinformowani o działalności OHP oraz otrzymali materiały promocyjne Śląskiej Komendy OHP w Katowicach.

Autor tekstu:Katarzyna Psonka

Autor zdjęć:Katarzyna Psonka

Data publikacji: 10.01.2019

 

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info