Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

RACH-CIACH

Jak karnawał i Dzień Kobiet to musi być wizyta w salonie fryzjerskim! Dlatego też specjalnie dla podopiecznych świetlicy środowiskowej „U Matki Teresy” uczestniczki i absolwentka 12-35 Hufca Pracy w Sosnowcu, które uczą się zawodu fryzjera wraz z wychowawcami zorganizowały mini salon fryzjerski.

Chętne dzieci siadały na krzesełka i z przyjemnością oddawały się zabiegom. Każda mała klientka i mały klient mogli sobie zażyczyć wymarzoną fryzurę. Wśród dziewczynek królowały sploty i warkocze, u dżentelmenów niepodzielnie królował irokez i kolorowanie włosów. Zdarzały się również drobne strzyżenia oczywiście po uprzedniej zgodzie rodziców. Była również dziewczynka, która niekoniecznie lubi poddawać się zabiegom fryzjerskim a tym razem z uśmiechem poddała się czesaniu. Można powiedzieć, że nasze uczestniczki odniosły nie tylko branżowy ale również pedagogiczny sukces.

Dzieciaki czuły się zaopiekowane i dopieszczone. Wszyscy wspaniale się bawili. Atmosfera była fantastyczna a niektóre dziewczynki stwierdziły, że w przyszłości będą chciały być fryzjerkami.

Autor tekstu:Aleksandra Kowalska

Autor zdjęć: Aleksandra Kowalska

Data publikacji: 07.03.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info