Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

GIEŁDA PRACY W RADLINIE

Dnia 13 marca w siedzibie Punktu Pośrednictwa Pracy w Radlinie odbyła się Giełda Pracy z czeskim pracodawcą na stanowisko montera wiązek elektrycznych. Pracodawca złożył ofertę pracy za pośrednictwem sieci EURES.

Spotkanie zorganizowano dla osób poszukujących pracy, które miały okazję bezpośredniego kontaktu z pracodawcą. Pracodawca poszukuje głównie kobiet, ponieważ praca na tym stanowisku wymaga zręczności i sprawności manualnej rąk. Przedstawicielka firmy szczegółowo opisała i pokazała na prezentacji na czym będzie polegała praca na stanowisku montera. Omówiła również warunki płacy, zasady przyznawania premii i świadczeń socjalnych przysługujących pracownikom. Pracodawca zapewnia transport dla pracowników z Radlina i Wodzisławia Śląskiego. Fabryka znajduje się w miejscowości Vratimov koło Ostrawy. Jest to teren przygraniczny, więc dojazd do pracy zajmuje około godziny.

Osoby zainteresowane wypełniły potrzebne dokumenty i otrzymały skierowania na badania.

Autor tekstu:Beata Kromołowska

Autor zdjęć:Aleksandra Pietruszka

Data publikacji: 15.03.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info