Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

JAWORZNO: PRACA SEZONOWA

Jaw_prac.JPG

11 marca br. w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaworznie odbyła się giełda pracy dla osób poszukujących sezonowego zatrudnienia, która była wynikiem długoterminowej współpracy z agencją pracy Fast Service z Dąbrowy Górniczej.

 Praca, do której odbywała się rekrutacja będzie odbywała się przy linii produkcyjnej produktów marki Knorr. W związku ze zbliżającymi się świętami i zwiększonymi zakupami produktów spożywczych, firmy z tej branży, potrzebują większej ilości pracowników, aby spełnić oczekiwania konsumentów. Tutaj usługi pośrednictwa pracy, jakie pełni Młodzieżowe Centrum Kariery, są nieocenione – agencja zgłasza zapotrzebowanie na określoną liczbę chętnych do pracy, a pośrednik pracy, kontaktuje się i umawia na spotkanie osoby spełniające warunki postawione przez pracodawcę. Tym sposobem, część osób, po zakończonej giełdzie pracy, jeszcze tego samego dnia podjęła pracę. Zatrudnienie przewidziane jest na okres miesiąca, ale w rzeczywistości wszystko zależy od zbytu asortymentu.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info