Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

WAKACYJNY KIERMASZ PRACY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

Dnia 11 czerwca 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim odbył się VIII Wakacyjny Kiermasz Pracy pt. „Zawodowo dopasowani”, który zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląski. Do udziału w kiermaszu zostały zaproszone jednostki Ochotniczych Hufców Pracy; Punkty Pośrednictwa Pracy z: Radlina, Rybnika, Czerwionki-Leszczyn, Jastrzębia Zdroju i Raciborza oraz Ośrodek Szkolenia Zawodowego Wodzisław Śląski.

Wakacyjny kiermasz otworzyła pani Anna Słotwińska – Plewka, dyrektor PUP w Wodzisławiu Śl., która podkreśliła rolę i znaczenie jednostek OHP, które przede wszystkim swoją ofertę pracy kierują do ludzi młodych i podziękował za nasz udział w tym wydarzeniu. Podczas przedsięwzięcia odwiedzający mogli zapoznać się z naszą działalnością, mieli także okazję zarejestrowania się na miejscu w Punktach Pośrednictwa Pracy OHP poprzez uzupełnienie ankiety poszukującego pracy. Dla młodzieży poszukującej pracy nasze jednostki przygotowały ofertę pracy na wakacje, a także udzielano informacji i zachęcano do udziału w projektach „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” oraz „Ginące zawody”.

Autor tekstu: Joanna Żedzicka

Autor zdjęć:Joanna Żedzicka

Data publikacji: 12.06.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info