Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

„WAKACYJNY KIRMASZ OFERT PRACY” W PYSKOWICACH

Dnia 4 lipca 2019r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 3, pośredniczka pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Gliwicach zorganizowała „Wakacyjny kiermasz ofert pracy”, w którym uczestniczyły również pośrednik pracy z MCK Zabrze i doradca zawodowy z MCK Gliwice.

Celem przedsięwzięcia było przedstawienie młodzieży ofert pracy dorywczej na wakacje i ofert pracy stałej dla osób poszukujących pracy oraz przypomnienie Mieszkańcom Pyskowic i okolicznych miejscowości o możliwości skorzystania z usług pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego jakie oferuje MCK. Organizator udzielił m.in. informacji na temat sytuacji na lokalnym rynku pracy, możliwości zatrudnienia oraz o zdobyciu doświadczenia w ramach wolontariatu, który można odbyć w jednostkach MCK. Osoby, które odwiedziły stanowisko wystawiennicze biur zainteresowane były głównie ofertami pracy na stanowiskach pracownik produkcji, pomocnik pracownika magazynu, kontroler jakości, magazynier, kasjer – sprzedawca, osoby do pomocy przy eventach i imprezach plenerowych oraz kolporter ulotek. Osoby, które zgłosiły chęć zarejestrowania się w MCK, otrzymały do wypełnienia ankiety poszukującego pracy oraz ulotki promujące Śląską Wojewódzką Komendę OHP.

Autor tekstu:: Katarzyna Wochniak-Jedynak

Autor zdjęć:: Katarzyna Wochniak-Jedynak

Data publikacji: 04.07.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info