Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

WAKACYJNY KIERMASZ OFERT PRACY

Pośredniczka pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Chorzowie zorganizowała wakacyjny kiermasz ofert pracy, który odbył się 12 lipca w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Chorzowie. W inicjatywie wzięło udział Młodzieżowe Biuro Pracy z Katowic, firma Sanpro sp. z o.o. z Katowic oraz przedstawicielki firmy Securitas w Katowicach. Adresatami przedsięwzięcia była młodzież oraz osoby bezrobotne, poszukujące zatrudnienia.

Jednostki Śląskiej Wojewódzkiej Komendy w Katowicach szczegółowo przedstawiły aktualne oferty pracy krótkoterminowej i stałej uczestnikom przedsięwzięcia oraz promowały działalność Ochotniczych Hufców Pracy. Przedstawiciel firmy Sanpro sp. zo.o. proponował przede wszystkim ofertę pracy na stanowisko pracownika porządkowego w Chorzowie na którą mogą już aplikować osoby, które ukończyły 16 rok życia. Bezrobotni byli natomiast zainteresowani przede wszystkim ofertą pracy na stanowisko pracownika ochrony fizycznej, którą miała do zaoferowania firma ochroniarska Securitas.

Wszyscy zainteresowani, którzy odwiedzili stoiska CEiPM z Katowic otrzymali skierowania do wybranych ofert pracy oraz ulotki informacyjne. Pracodawcy mieli okazję do wstępnej rozmowy z potencjalnymi kandydatami.

Autor tekstu:Paulina Arczewska

Autor zdjęć:Paulina Arczewska,Barbara Cygan

Data publikacji: 12.07.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info