Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

„WARSZTATY KREOWANIA WIZERUNKU”

 

W Projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia” realizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Żorach w dniach od 04.07.2019 do 10.07. 2019. Nie zapominajmy, że poza naszym doświadczeniem, cechami osobowości oraz zaangażowaniem dla pracodawców jest ważny nasz wizerunek. W tym celu uczestnicy projektu, pod czujnym okiem specjalistów zakończyli swoją metamorfozę. Część praktyczna obejmowała, zakup odzieży na rozmowę kwalifikacyjną i usługę fryzjersko kosmetyczną w obecności stylistki Pani Marii Szady.

Rynek pracy nie koniecznie podąża za trendami mody, w pracy obwiązuje nas dress code. Dzięki warsztatom młodzież nauczyła się jak dobierać odpowiedni strój, fason i rozmiar. Profesjonalne konsultacje ze stylistami, na temat kreowania wizerunku, mowy ciała, sposobów autoprezentacji pozwalają zwiększyć pewnością siebie uczestników w poruszaniu się na polu zawodowym.

Młodzież po raz kolejny dostała „wiatr w żagle”, na ich twarzach zagościł szczery uśmiech. Nasi uczestnicy mają autentyczne plany i prawdziwe aspiracje, moc energii i niepohamowany apetyt na sukces.

W zamian za zaangażowanie, kreatywność i profesjonalny wygląd, pracodawca zaoferuje zaufanie, możliwość rozwoju zawodowego, długofalową strategię zatrudnienia. Wartością dodaną będzie niejednokrotnie nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni.

Autor tekstu:Elwira Wiechniak

Autor zdjęć: Stylistka Maria Szady

Data publikacji: 12.07.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info