Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

WAKACJE Z MCK TYCHY

Dnia 11 lipca Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach zorganizowało Dzień Otwarty dla odwiedzających klientów nasze biuro. Celem takiego przedsięwzięcia było szczegółowe omówienie informacji o rynku pracy. Pośredniczki pomagały w wypełnianiu ankiety poszukującego pracy, która jest niezbędna do zarejestrowania się, by w pełni korzystać z darmowych usług Młodzieżowego Centrum Kariery i odebrania skierowania do potencjalnego pracodawcy oraz informacji o aktualnych ofertach.

Podczas dnia otwartego osoby miały możliwość poznania zasad pisania dokumentów aplikacyjnych, wzbogacenia wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Możliwości podniesienia kwalifikacji zawodowych w oparciu o projekty, kursy i szkolenia organizowane przez jednostki OHP. Udzielano informacji gdzie i jak szukać pracy oraz w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Każdy z odwiedzających otrzymał materiały promujące jednostki oraz ulotki promocyjne.

Autor tekstu:Edyta Pluta

Autor zdjęć:Edyta Pluta

Data publikacji: 15.07.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info