Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

„OD SZKOLENIA DO ZATRUDNIENIA” PRACOWNIK BIUROWY BIELSKO-BIAŁA

 

Dnia 9 Lipca 2019 roku uczestnicy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia” z Bielska-Białej rozpoczęli kurs zawodowy Pracownik biurowy.Kurs zawodowy odbywa się w Bielsku-Białej i obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, mające na celu przygotowanie uczestników kursu do pracy w biurze.

Tematyka zajęć obejmuje wszelkie zagadnienia związane z organizacją pracy w biurze, od prawidłowego obiegu dokumentów po obsługę specjalistycznych programów. W kursie bierze udział 7 beneficjentek, które dotychczas ukończyły indywidualne oraz grupowe zajęcia z doradcą zawodowym z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Bielska-Białej, wzięły udział w warsztatach z zakresu kreowania wizerunku oraz przeszły metamorfozy pod okiem stylisty korzystając z usług fryzjera, kosmetyczki oraz wizażysty. Każda uczestniczka projektu za udział w kursie otrzyma stypendium stażowe, refundację kosztów dojazdu na zajęcia oraz wyżywienie w trakcie zajęć szkoleniowych. Po zakończonym kursie uczestniczki zostaną skierowane na trzymiesięczne staże, w trakcie których zdobędą pierwsze doświadczenie zawodowe.

Autor tekstu: Agnieszka Barzycka

Autor zdjęć: Agnieszka Barzycka

Data publikacji: 17.07.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info