Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

AKCJA LATO Z OHP W ŻYWCU

W dniach 15-16 lipca 2019 w Młodzieżowym Centrum Kariery w Żywcu odbyły się dni otwarte w ramach akcji „Lato z OHP”. Tematem spotkania w tych dniach było poznanie samego siebie oraz własnych zainteresowań i predyspozycji zawodowych .

Uczestnicy zajęć mogli wybrać do rozwiązania kilka rodzajów różnych testów dotyczących: przedsiębiorczości, zainteresowań, motywacji, kompetencji oraz typów osobowości. Młodzież dzięki wspólnej analizie wyników przeprowadzonej razem z doradcą zawodowym podczas dni otwartych, otrzymała fachową pomoc a także informacje, które w przyszłości ułatwią im odnalezienie się w nowej szkole, w nowym środowisku, bądź na rynku pracy. Doradca zawodowy zwrócił uwagę na fakt, jak ważne jest świadome planowanie rozwoju własnej kariery zawodowej, jakie powinno mieć ono filary i czym tak naprawdę młody człowiek powinien się kierować dokonując w życiu wyborów zawodowych. Dni otwarte w MCK to doskonała okazja, aby przyjrzeć się własnym możliwościom, wartościom i talentom, które są podwalinami sukcesu każdego człowieka w przyszłości.

Autor tekstu:Marzena Hupczak

Autor zdjęć:Marzena Hupczak

Data publikacji: 17.07.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info