Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW W I LO W ŻYWCU

W dniach 5 i 6 września 2019 r. w I LO im. M. Kopernika w Żywcu w godzinach od 9 do 12 na sali gimnastycznej odbywała się giełda używanych podręczników. Wydarzenie to dało szansę uczniom klas 1-3 znaleźć podręczniki do poszczególnych przedmiotów oraz przygotowujące do matury, natomiast absolwenci mogli zrobić coś dla środowiska sprzedając mało zniszczone książki młodszym kolegom, zarabiając tym samym na nowe podręczniki potrzebne na studiach.

Podczas giełdy podręczników pośrednik pracy Aleksandra Widz z MCK Żywiec promowała działalność Żywieckiego Młodzieżowego Centrum Kariery poprzez rozdawanie materiałów reklamowych, jak również udzielanie informacji o działalności naszej jednostki, wolontariacie, kursach, projektach oraz o możliwości zdobycia pracy stałej lub dodatkowej. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród młodzieży z tutejszej szkoły, ale także sąsiadującej szkoły ekonomiczno-gastronomicznej.

Autor tekstu:Aleksandra Widz

Autor zdjęć:Aleksandra Widz

Data publikacji: 09.09.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info