Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

UWAGA PRACODAWCY ! 

WAŻNE INFORMACJE  DOTYCZĄCE REFUNDACJI:


 POBIERZ


 

PRACA W SKOCZOWIE

3 lutego w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie odbyło się spotkanie rekrutacyjne dla osób zainteresowanych pracą w charakterze pracownika produkcji. W trakcie spotkania przedstawiciel Agencji Pracy Tymczasowej „Interim” – Marcin Raczak - przedstawił ofertę pracy w zakładach produkcyjnych na terenie Skoczowa.

Agencja „Interim” poszukuje obecnie osób zainteresowanych podjęciem pracy branży automotive. Na spotkaniu zostały omówione szczegóły związane z codziennymi obowiązkami, wynagrodzeniem oraz systemem przyznawania premii. Osoby biorące udział w spotkaniu wypełniły ankiety poszukujących pracy, zgłaszając tym samym chęć uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym firmy „Interim”. W takcie spotkania przeprowadzono grupowe i indywidualne rozmowy z kandydatami. Przedsięwzięcie miało charakter otwarty i było skierowane do osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Pozytywny wynik spotkania rekrutacyjnego stał się dla uczestników szansą na podjęcie pracy.

Autor tekstu:Iwona Rzepiennik

Autor zdjęć: Iwona Rzepiennik

Data publikacji: 03.02.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info