Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

UWAGA PRACODAWCY ! 

WAŻNE INFORMACJE  DOTYCZĄCE REFUNDACJI:


 POBIERZ


 

MEDIATEKA W SOSNOWCU

W dniu 5 lutego 2020 uczestnicy sosnowieckiego hufca mieli możliwość wzięcia udziału w darmowej projekcji filmu „Tysiąc słów” w sosnowieckiej Mediatece – bibliotece multimedialnej. Film amerykański „Tysiąc słów” jest to komediodramat w reżyserii Briana Robbinsa z jednym z najsłynniejszych aktorów komediowych - Eddiem Murphym – w roli głównej. Wzruszająca historia o mężczyźnie, który musi nauczyć się w pełni doceniać wagę swoich słów i mówić to, co rzeczywiście czuje.

Jack jest ambitnym agentem w wydawnictwie literackim, żyjącym w kłamstwie, przebiegłości i wyrafinowaniu. Zaniedbuje też piękną żonę i małego synka. Gdy Jack dowiaduje się, że z każdym wypowiedzianym słowem skraca swój żywot, jest to dla niego nie lada przeżycie i wyzwanie, tym bardziej, że nie należy do osób małomównych… Czy mężczyzna w porę zrozumie, że każde kłamstwo i krętactwo ma swoją cenę, którą nie zawsze warto płacić. Przed projekcją filmu kierowniczka biblioteki multimedialnej przedstawiła słuchaczom ofertę, cotygodniowych darmowych seansów z których mogą skorzystać do końca lutego.

Celem wyjścia było pokazanie młodzieży alternatywnych form spędzania czasu wolnego, a także integracja środowiska rówieśniczego.

Autor tekstu: Agnieszka Grochowina

Autor zdjęć:Marzena Działach – Cieślik

Data publikacji: 06.01.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info