Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

UWAGA PRACODAWCY ! 

WAŻNE INFORMACJE  DOTYCZĄCE REFUNDACJI:


 POBIERZ


 

„WYBIERAM SZKOŁĘ” W RYBNIKU

5 lutego w Młodzieżowym Centrum Kariery w Rybniku odbyły się spotkania indywidualne z uczniami klasy ósmej szkoły podstawowej, którzy zastanawiają się nad wyborem kierunku kształcenia. W trakcie indywidualnych konsultacji zostały omówione wyniki kwestionariuszy, które pomagają w weryfikacji dominujących obszarów zainteresowań zawodowych.

Zostały zaprezentowane kierunki oferowane przez rybnickie szkoły ponadpodstawowe; przedmioty szkolne, które są kluczowe w odniesieniu do wyboru, w przyszłości, kierunku kształcenia na poziomie szkoły wyższej. Omówiony został również „Barometr zawodów” dla miasta Rybnik, powiatu rybnickiego, woj. śląskiego w celu uwrażliwienia młodych osób i ich rodziców na sytuację na rynku pracy. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Oślizło-Miler, doradczyni zawodowa z Młodzieżowego Centrum Kariery w Jastrzębiu-Zdroju przy ścisłej współpracy z rybnicką jednostką rynku pracy.

Autor tekstu: Agnieszka Oślizło-Miler

Autor zdjęć: Ewelina Marszołek- Polańczyk

Data publikacji: 10.02.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info