Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

O ZAINTERESOWANIACH ZAWODOWYCH W PSZOWIE

7 lutego odbyły się kolejne konsultacje zawodowe dla uczestników rybnickiego Hufca Pracy. Spotkania zostały zrealizowane w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie. W trakcie, uczniowie uzupełniali kwestionariusze, które weryfikują własne zasoby: zainteresowania zawodowe, wartości związane z pracą zawodową, umiejętności zawodowe.

Zostały zaplanowane następne spotkania indywidualne, których celem będzie omówienie wyników kwestionariuszy w odniesieniu do planowanej drogi zawodowej. Podobne spotkania odbyły się również dla uczestników rybnickiego Hufca Pracy w Zespole Szkół Budowlanych w Rybniku. Spotkania przeprowadziła Agnieszka Oślizło-Miler, doradczyni zawodowa z Młodzieżowego Centrum Kariery w Jastrzębiu-Zdroju przy ścisłej współpracy z pracownikami szkoły. Wsparcie udzielane uczestnikom Hufca Pracy jest zgodne ze ścieżką wsparcia, przewidzianą w „Standardzie usług rozwoju zawodowego dla młodzieży w OHP”.

Autor tekstu:Agnieszka Oślizło-Miler

Autor zdjęć:Agnieszka Oślizło-Miler

Data publikacji: 10.02.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info