Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

UWAGA PRACODAWCY ! 

WAŻNE INFORMACJE  DOTYCZĄCE REFUNDACJI:


 POBIERZ


 

LEŚNA ALCHEMIA,CZYLI ROBIMY LAS W SŁOIKU

Uczestnicy hufca 12-1 w Siemianowicach Śląskich w ramach kółka zainteresowań z grup 2 oraz 4 poznawali tajniki tworzenia ogrodów w słoiku. Na wstępie było kilka słów o tym, jak rozpocząć swoje działania, które kwiaty użyć, co pomoże im się rozwijać, a co może zaszkodzić. Uczestnicy dowiedzieli się co to jest keramzyt i w jakim celu się go stosuje, dlaczego warto dodać węgiel aktywny i jakiej ziemi użyć.

Następnie mogli wykazać się swoją kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu dekoracji. Młodzież z chęcią zabrała się do pracy. Zadawali mnóstwo pytań o to czy dobrze pracują, czy wystarczająco danego elementu dodali. Wiele prac zostało stworzonych z myślą o nadchodzących Walentynkach. Kwiaty w słoikach miały powędrować do bliskich osób. Czas spędzony na tworzeniu małych ogrodów wywołał uśmiech oraz radość. Grupa miała okazję również spędzić ze sobą więcej czasu. Zajęcia te pobudziły wyobraźnię uczestników. Wyrazili zainteresowanie kolejnymi zajęciami w takim obszarze.

Autor tekstu:Marta Byrska

Autor zdjęć:Katarzyna Zaręba

Data publikacji: 17.02.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info