Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

UWAGA PRACODAWCY ! 

WAŻNE INFORMACJE  DOTYCZĄCE REFUNDACJI:


 POBIERZ


 

DZIEŃ ZAKOCHANYCH

14 lutego to miły dzień dla każdego z nas, dzień uśmiechów, ciepłych słów i gestów, po prostu dzień zakochanych. Święto obchodzone jest w wielu krajach na świecie, również w Polsce. Walentynki to doskonała okazja na zorganizowanie wielu tematycznych atrakcji w szkołach. Uczestnicy 12-29 OSiW Częstochowa, uczniowie ZS im. E. Kwiatkowskiego z okazji tego święta mogli wziąć udział w dwóch akcjach organizowanych na terenie szkoły.

Od 03.02.do 12.02. w szkole działała anonimowa poczta walentynkowa. Akcja ta była doskonałą okazją, aby wyznać miłość swojej sympatii. Co ważne, anonimowo. Wyznania były zbierane do specjalnego pudełka, a następnie - w dniu zakochanych rozdawane przez specjalnych posłanników.

14 lutego w Dzień Zakochanych, lekcje wyglądały zupełnie inaczej niż na co dzień. Wszyscy bawili się na dyskotece zorganizowanej na sali gimnastycznej. Była to impreza tematyczna, podczas której dominowały czerwone serduszka i inne "zakochane" ozdoby, a z głośników rozbrzmiewały utwory z uczuciami w tle. Oczywiście dyskoteka była doskonałą okazją, aby podczas tego wydarzenia swój finał miała poczta walentynkowa.

Autor tekstu:Aleksandra Kmita

Autor zdjęć:Aleksandra Kmita

Data publikacji: 18.02.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info