Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

UWAGA PRACODAWCY ! 

WAŻNE INFORMACJE  DOTYCZĄCE REFUNDACJI:


 POBIERZ


 

„POMIMO BURZ…”

Całe społeczeństwo znalazło się w historycznym i niebywale trudnym okresie, zapewne nikt się tego nie spodziewał, a odnalezienie się w nowej rzeczywistości jest niełatwe…jednak kadra 12-35 wyszła naprzeciw nudzie, która zapanowała wśród uczestników 12-35 Hufca Pracy w Sosnowcu. Poprzez pracę zdalną kadra hufca pozostając w stałym kontakcie z uczestnikami motywuje ich do konstruktywnego spędzania kwarantanny w domowym zaciszu. Aby uaktywnić młodzież, ogłoszono konkurs fotograficzny, który odzwierciedli sposoby spędzania czasu podczas konieczności przebywania w domu.

Młodzież z chęcią wzięła udział w zaproponowanej aktywności i ochoczo przesłała zdjęcia, które pokazują „jak nie zwariować, podczas kwarantanny”.

Kadra hufca wytypowała trzy zdjęcia, które uplasowały się na podium, I miejsce zajęła Klaudia Ciap – taniec na rurze, II miejsce zajęła Paulina Zalewska – obiad dla rodziny, III miejsce przypadło Izabeli Nabrdalik – czytanie książki, a wyróżnienie trafiło do Kamila Kocota, który pokazał, że gra w planszówki wcale nie jest nudna.

Młodzież jak tylko wróci do hufca, zostanie nagrodzona upominkami, które będą przypominać ten ciężki okres, który miejmy nadzieję będzie już za nami…

Autor tekstu:Agnieszka Grochowina

Autor zdjęć:uczestnicy hufca

Data publikacji: 25.03.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info