Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

UWAGA PRACODAWCY ! 

WAŻNE INFORMACJE  DOTYCZĄCE REFUNDACJI:


 POBIERZ


 

KONKURS FOTOGRAFICZNY „W UŁAMKU SEKUNDY”

Połączenie swojej pasji z wykonywaniem pracy zawodowej jest marzeniem każdego z nas. Dla uczestniczki pszczyńskiego hufca pracy – Klaudii Mikulec rozpoczęcie nauki w zawodzie fotograf jest pierwszym etapem do realizacji tego marzenia. Klaudia kształci się w zawodzie , w którym swoją artystyczną wrażliwość łączy z nauką rzemiosła. Wspierając rozwój zainteresowań i samodoskonalenie warsztatu fotograficznego kadra wychowawcza zachęciła Klaudię do udziału w III edycji konkursu fotograficznego „W ułamku sekundy” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie.

Tegoroczny konkurs dedykowany jest STREET PHOTO – gatunkowi fotografii ulicznej, który w jednym kadrze zamyka ulotną chwilę operując grą świateł lub układami geometrycznymi.

Klaudia : „ W moich zdjęciach chciałam przekazać wiele emocji. Kobietę, jej siłę, radość, niepokój oraz trudność, która towarzyszy dorastaniu”.

Autor tekstu: J. Grygierczyk

Autor zdjęć:Klaudia Mikulec

Data publikacji: 26.03.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info