Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

RYBNIK – COŚ SIĘ KOŃCZY…COŚ ZACZYNA

Dotrwaliśmy do końca ! Udało się ! Rok szkolny 2019/2020 został zakończony. Był to rok nietypowy, pełen zmian, wyzwań, trudności. Od marca edukacja wkroczyła w zupełnie inny wymiar. Młodzież w całym kraju musiała pozostać w domach i uczyć się zdalnie - za pośrednictwem różnych narzędzi nowoczesnych technologii. Uczestnicy rybnickiego Hufca Pracy stanęli na wysokości zadania – ich wyniki i sukcesy przerosły oczekiwania. Poza, naprawdę małymi wyjątkami, niemal wszyscy ukończyli szkołę lub otrzymali promocję do klasy wyższej. To nasz wspólny sukces ! Bez wzajemnego zaangażowania i kreatywności nie byłoby to możliwe. Cieszymy się również z tego, że młodzież tak aktywnie uczestniczyła w naszych konkursach, że, pomimo ograniczeń, potrafiła wykorzystać swój czas pomysłowo i aktywnie, że pokazała swoje pasje i zdolności.

Wszystkim uczestnikom OHP serdecznie gratulujemy! Absolwentom życzymy dalszych sukcesów w karierze i przede wszystkim zdrowia. Prosimy abyście w wakacje zachowywali się bezpiecznie i pamiętali o zagrożeniach - nie tylko tych związanych z epidemią COVID-19. Zachowujcie szczególną ostrożność przy zbiornikach wodnych, unikajcie niestrzeżonych kąpielisk i nieznanych akwenów.

Mamy nadzieję, że będziecie o nas pamiętali! Do zobaczenia we wrześniu !

Autor tekstu:Radosław Bała

Autor zdjęć:Katarzyna Piełka, Radosław Bała

Data publikacji: 01.07.2020

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info