Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

TARGI PRACY W TARNOWSKICH GÓRACH

DSC_15.JPG

10 kwietnia Punkt Pośrednictwa Pracy z Tarnowskich Gór wraz z Punktem Pośrednictwa Pracy z Pyskowic, Młodzieżowym Biurem Pracy z Katowic oraz Młodzieżowym Centrum Kariery z Radzionkowa prezentowało ofertę Śląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy podczas Targów Pracy.

Targi organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy z Tarnowskich Gór odbyły się w Tarnogórskim Centrum Kultury, przy ul. Sobieskiego 7. Na wstępie dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy z Tarnowskich Gór p. Ewa Brachaczek przywitała zaproszonych gości, pracodawców oraz wszystkie osoby poszukujące zatrudnienia. Podczas przedsięwzięcia oferty prezentowali przedstawiciele pracodawców, agencje zatrudnienia, przedstawiciele firm edukacyjnych. Powiatowe Urzędy Pracy działające na terenie województwa śląskiego. Targi adresowane były do osób bezrobotnych, poszukujących pracy z terenu powiatu tarnogórskiego. Jednostki organizacyjne Śląskiej WK OHP zaprezentowały pond 100 wolnych miejsc zatrudnienia, zarówno dla młodzieży bezrobotnej jak i dla osób uczących się w systemie dziennym. Odwiedzający otrzymali ulotki informacyjne oraz korzystali z możliwości rejestracji.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info